Portal o chińskich samochodach.
Rzetelnie, praktycznie, obiektywnie.

Forthing U-Tour

Forthing U-Tour to van marki Forthing z koncernu Dongfeng. W polskich cennikach: 8 wersji (benzyna, hybryda, hybryda plug-in).

Forthing U-Tour
Zdjęcie: „DFM Forthing 4 U-Tour AMA Marbach 2025 DSC 8602.jpg”, autor: Alexander Migl, Wikimedia Commons, licencja CC BY-SA 4.0, zamazane tablice rejestracyjne

Cena w promocji od

133 900 zł

Promocja dotyczy aut z rocznika 2025.

Nadwozievan
Napędbenzyna, hybryda, hybryda plug-in
Moc177 KM
Skrzyniadwusprzęgłowa, jednobiegowa
Napęd kółprzedni
Ocena Euro NCAPbrak oceny
Gwarancja5 lat lub 150 000 km
lakier: 3 lata
perforacja nadwozia: 5 lat
Wersje w cennikach8
Rejestracje w 2026 r.*118

Porównaj z innym modelem

Wersje i ceny

WersjaRocznikSilnikSkrzyniaNapęd kółCena promocyjnaNajniższa cena z 30 dni
Forthing U-Tour 5 miejscowy20261.5 benzyna 177 KMdwusprzęgłowa (7 biegów)przedni139 900 zł149 900 zł
Forthing U-Tour 7 miejscowy20261.5 benzyna 177 KMdwusprzęgłowa (7 biegów)przedni143 900 zł153 900 zł
Forthing U-Tour HEV 5 miejscowy20261.5 hybrydajednobiegowaprzedni155 900 zł165 900 zł
Forthing U-Tour HEV 7 miejscowy20261.5 hybrydajednobiegowaprzedni159 900 zł169 900 zł
Forthing U-Tour PHEV20261.5 hybryda plug-in—przedni164 900 zł174 900 zł
Forthing U-Tour20251.5 benzyna 177 KMdwusprzęgłowa (7 biegów)przedni133 900 zł153 900 zł
Forthing U-Tour HEV20251.5 hybrydajednobiegowaprzedni149 900 zł169 900 zł
Forthing U-Tour PHEV2025hybryda plug-in——od 154 900 zł174 900 zł

Ceny brutto w złotych według cenników producenta (źródła niżej). „—” oznacza, że cennik nie podaje tej ceny dla wersji. Najniższa cena z 30 dni to cena sprzed obniżki, którą cennik podaje przy promocji. Kwota z „od” to cena początkowa z dokumentu producenta. Część marek podaje ją dla całego modelu, a nie dla konkretnej wersji, więc mocniejsza wersja może kosztować więcej.

Dane techniczne

Parametr1.5 benzyna 177 KM, przedni1.5 hybryda, przednihybryda plug-in1.5 hybryda plug-in, przedni
Pojemność silnika1481 cm³1493 cm³—1497 cm³
Moc177 KM (130 kW)———
Moc silnika elektrycznego—177 KM—204 KM
Moment obrotowy260 Nm———
Skrzynia biegówdwusprzęgłowa (7 biegów)jednobiegowa——
Napęd kółprzedniprzedni—przedni
Przyspieszenie 0–100 km/h10,2 s9,0 s—7,0 s
Prędkość maksymalna180 km/h180 km/h—180 km/h
Zużycie paliwa7,8 l/100 km6,8 l/100 km—1,0 l/100 km
Emisja CO₂177 g/km160 g/km—21 g/km
Zużycie energii———17,0 kWh/100 km
Zasięg———119 km
Ładowanie AC (maks.)———6,6 kW
Długość4850 mm4850 mm—4850 mm
Szerokość1900 mm1900 mm—1900 mm
Wysokość1725 mm1715 mm—1740 mm
Rozstaw osi2900 mm2900 mm—2900 mm
Bagażnik1086 / 2032 l przy złożonym 3. rzędzie, metoda niepodana1086 / 2032 l przy złożonym 3. rzędzie, metoda niepodana—1086 / 2032 l przy złożonym 3. rzędzie, metoda niepodana
Masa1725–1790 kg *1925 kg *—1950 kg *
Dopuszczalna masa całkowita2025–2260 kg2335–2375 kg—2400 kg
Liczba miejsc5 / 75 / 7—7
Ocena Euro NCAPbrak ocenybrak ocenybrak ocenybrak oceny
Limit amortyzacji w firmie100 000 zł100 000 zł—150 000 zł

Dane z cenników i stron producenta (źródła niżej). „—” oznacza, że dokumenty producenta nie podają tej wartości. Bagażnik: pojemność podstawowa / po złożeniu siedzeń w litrach. Liczba bez dopisku to pomiar według normy VDA do półki (rolety); dopisek podaje, jak mierzył producent. „Do dachu” daje więcej litrów niż pomiar do półki, a przy „metodzie niepodanej” dokument nie mówi, jak liczono — takich liczb nie da się wprost porównać. Przy autach 7-osobowych podajemy pojemność przy złożonym 3. rzędzie (układ 5-miejscowy), gdy dokument ją podaje. * Masa pojazdu gotowego do jazdy z kierowcą (75 kg), według konwencji UE. Zasięg według dokumentu producenta; nie każdy dokument podaje metodę pomiaru. „Brak oceny”: Euro NCAP nie opublikował oceny tej wersji (stan na 27.09.2026). Gwarancja i przeglądy (w podsumowaniu u góry): według cennika, katalogu albo strony producenta (źródła niżej), naszymi słowami. Wiążące warunki podaje dokument gwarancyjny auta. Limit amortyzacji w firmie: od 1 stycznia 2026 r. koszty samochodu osobowego (amortyzacja, raty leasingu i najmu) liczy się do 225 000 zł dla auta elektrycznego, 150 000 zł, gdy emisja CO₂ jest niższa niż 50 g/km, i 100 000 zł przy emisji 50 g/km i wyższej (ustawy o PIT i CIT, źródło niżej). Wartość wyliczona z emisji CO₂ wersji; ustawa bierze emisję z centralnej ewidencji pojazdów, czyli z dowodu rejestracyjnego konkretnego auta. Auta wprowadzone do ewidencji środków trwałych przed 2026 r. rozlicza się według dawnych przepisów.

Wyposażenie

Wyposażenie5 miejscowy / 7 miejscowy / HEV 5 miejscowy / HEV 7 miejscowy / Forthing U-Tour / HEVPHEV
Tempomat adaptacyjnytaktak
Asystent utrzymania pasa ruchutak—
Monitorowanie martwego polataktak
Kamera 360°taktak
Czujniki parkowania z przodutaktak
Czujniki parkowania z tyłutaktak
Podgrzewane fotele przednietaktak
Wentylowane fotele przednietaktak
Elektrycznie regulowany fotel kierowcytaktak
Pamięć ustawień fotela kierowcytak—
Dostęp bezkluczykowytaktak
Elektrycznie otwierana klapa bagażnikataktak
Dach panoramiczny lub szyberdachtaktak
Bezprzewodowa ładowarka do telefonutaktak
Apple CarPlaytaktak
Android Autotaktak

Wybrane pozycje wyposażenia według dokumentów producenta — cennika, konfiguratora albo strony modelu (źródła niżej) — naszymi nazwami: „tak” — w standardzie wersji, „opcja” — za dopłatą (z ceną, gdy dokument ją podaje), „nie” — dokument podaje, że wersja tego nie ma, „—” — dokument nie wymienia tej pozycji. Pełną listę wyposażenia podaje producent. Bez danych o wyposażeniu: PHEV.

Zdjęcia

Źródła

Reklama

BestPolisa.pl

Ubezpieczenie samochodu

Pakiety OC, AC, NNW i Assistance od wielu towarzystw, dopasowane do Twoich potrzeb.

Multiagencja ubezpieczeniowa.
Dobre ubezpieczenie w korzystnej cenie.