Portal o chińskich samochodach.
Rzetelnie, praktycznie, obiektywnie.

Jaecoo 7

Jaecoo 7 to model marki Jaecoo z koncernu Chery. W polskich cennikach: 5 wersji (benzyna, hybryda, hybryda plug-in).

Jaecoo 7
Zdjęcie: „JAECOO 7SHS hibrido enchufable.jpg”, autor: Jaime Sainz de la Maza, Wikimedia Commons, licencja CC BY-SA 4.0, zamazane tablice rejestracyjne

Cena w promocji od

134 900 zł

Promocja dotyczy aut z rocznika 2026. Cena katalogowa od 157 900 zł.

Napędbenzyna, hybryda, hybryda plug-in
Moc147–279 KM
Skrzyniaautomatyczna, dwusprzęgłowa
Napęd kółprzedni, 4×4
Ocena Euro NCAP5 gwiazdek (2025): hybryda plug-in; brak oceny: benzyna, hybryda
Gwarancja7 lat lub 150 000 km albo 3 lata bez limitu km
układ wysokonapięciowy: 8 lat lub 160 000 km
lakier: 3 lata
perforacja nadwozia: 12 lat
Wersje w cennikach5
Rejestracje w 2026 r.*2663

Porównaj z innym modelem

Wersje i ceny

WersjaRocznikSilnikSkrzyniaNapęd kółCena katalogowaCena promocyjnaNajniższa cena z 30 dni
Jaecoo 7 Hybrid Select20261.5 hybryda 224 KMautomatyczna (1 bieg)przedni139 900 zł*134 900 zł—
Jaecoo 7 Hybrid Exclusive20261.5 hybryda 224 KMautomatyczna (1 bieg)przedni149 900 zł*144 900 zł—
Jaecoo 7 Offroad20261.6 benzyna 147 KMdwusprzęgłowa (7 biegów)4×4157 900 zł148 900 zł157 900 zł
Jaecoo 7 Super Hybrid Select20261.5 hybryda plug-in 279 KMautomatyczna (1 bieg)przedni159 900 zł——
Jaecoo 7 Super Hybrid Exclusive20261.5 hybryda plug-in 279 KMautomatyczna (1 bieg)przedni169 900 zł164 900 zł169 900 zł

Ceny brutto w złotych według cenników producenta (źródła niżej). „—” oznacza, że cennik nie podaje tej ceny dla wersji. Najniższa cena z 30 dni to cena sprzed obniżki, którą cennik podaje przy promocji. * Kwota przekreślona w cenniku obok ceny promocyjnej; cennik nie mówi, czy to cena katalogowa.

Dane techniczne

Parametr1.6 benzyna 147 KM, 4×41.5 hybryda 224 KM, 1,83 kWh, przedni1.5 hybryda plug-in 279 KM, 18,3 kWh, przedni
Pojemność silnika1598 cm³1499 cm³1499 cm³
Moc147 KM (108 kW)224 KM279 KM
Moc silnika elektrycznego—204 KM204 KM
Moment obrotowy275 Nm295 Nm365 Nm
Skrzynia biegówdwusprzęgłowa (7 biegów)automatyczna (1 bieg)automatyczna (1 bieg)
Napęd kół4×4przedniprzedni
Przyspieszenie 0–100 km/h11,4 s8,3 s8,5 s
Prędkość maksymalna180 km/h180 km/h180 km/h
Zużycie paliwa8,0 l/100 km5,5 l/100 km2,4 l/100 km
Emisja CO₂182 g/km125 g/km54 g/km
Zużycie energii——15,1 kWh/100 km
Pojemność baterii—1,83 kWh (brutto)18,3 kWh (brutto)
Zasięg——91 km
Ładowanie DC (maks.)——40 kW
Ładowanie AC (maks.)——6,6 kW
Długość4500 mm4500 mm4500 mm
Szerokość1865 mm1865 mm1865 mm
Wysokość1680 mm1670 mm1670 mm
Rozstaw osi2672 mm2672 mm2672 mm
Bagażnik480 / 1265 l (VDA bez numeru normy)340 / 1245 l500 / 1265 l do dachu
Masa1649 kg1640 kg1795 kg
Dopuszczalna masa całkowita2038 kg2150 kg2310 kg
Liczba miejsc555
Liczba drzwi——5
Uciąg (przyczepa z hamulcem)1350 kg750 kg1500 kg
Norma emisji spalinEuro 6e (EB)Euro 6e (EB)Euro 6e (EB)
Ocena Euro NCAPbrak ocenybrak oceny5 gwiazdek (2025)
Euro NCAP: ochrona dorosłych——81 %
Euro NCAP: ochrona dzieci——80 %
Euro NCAP: ochrona niechronionych uczestników ruchu——80 %
Euro NCAP: systemy wspomagania bezpieczeństwa——80 %
Limit amortyzacji w firmie100 000 zł100 000 zł100 000 zł

Dane z cenników i stron producenta. Tam, gdzie producent ich nie podaje, część wartości pochodzi z rejestrów (źródła niżej). „—” oznacza brak wartości w dokumentach. Bagażnik: pojemność podstawowa / po złożeniu siedzeń w litrach. Liczba bez dopisku to pomiar według normy VDA do półki (rolety); dopisek podaje, jak mierzył producent. „Do dachu” daje więcej litrów niż pomiar do półki, a przy „metodzie niepodanej” dokument nie mówi, jak liczono — takich liczb nie da się wprost porównać. Przy autach 7-osobowych podajemy pojemność przy złożonym 3. rzędzie (układ 5-miejscowy), gdy dokument ją podaje. Zasięg według dokumentu producenta; nie każdy dokument podaje metodę pomiaru. Ocena Euro NCAP: liczba gwiazdek, rok oceny i wyniki procentowe czterech obszarów według euroncap.com (odnośnik w źródłach); niechronieni uczestnicy ruchu to piesi, rowerzyści i motocykliści. Euro NCAP podaje, że ocena jest ważna 6 lat. „Brak oceny”: Euro NCAP nie opublikował oceny tej wersji (stan na 27.09.2026). Gwarancja i przeglądy (w podsumowaniu u góry): według cennika, katalogu albo strony producenta (źródła niżej), naszymi słowami. Wiążące warunki podaje dokument gwarancyjny auta. Limit amortyzacji w firmie: od 1 stycznia 2026 r. koszty samochodu osobowego (amortyzacja, raty leasingu i najmu) liczy się do 225 000 zł dla auta elektrycznego, 150 000 zł, gdy emisja CO₂ jest niższa niż 50 g/km, i 100 000 zł przy emisji 50 g/km i wyższej (ustawy o PIT i CIT, źródło niżej). Wartość wyliczona z emisji CO₂ wersji; ustawa bierze emisję z centralnej ewidencji pojazdów, czyli z dowodu rejestracyjnego konkretnego auta. Auta wprowadzone do ewidencji środków trwałych przed 2026 r. rozlicza się według dawnych przepisów.

Wyposażenie

WyposażenieHybrid SelectHybrid ExclusiveOffroadSuper Hybrid SelectSuper Hybrid Exclusive
Tempomat adaptacyjnytaktaktaktaktak
Monitorowanie martwego polataktaktaktaktak
Kamera 360°nietaktaktaktak
Kamera cofaniataktak———
Czujniki parkowania z przodutaktaktaktaktak
Czujniki parkowania z tyłutaktaktaktaktak
Wyświetlacz na przedniej szybie (HUD)nietaktaknietak
Klimatyzacja automatyczna co najmniej dwustrefowataktaktaktaktak
Podgrzewane fotele przednietaktaktaknietak
Wentylowane fotele przednienietaktaknietak
Podgrzewana kierownicataktaktaknietak
Elektrycznie regulowany fotel kierowcynietaktaktaktak
Pamięć ustawień fotela kierowcynietaktaknietak
Dostęp bezkluczykowytaktaktaktaktak
Dach panoramiczny lub szyberdachnietaktaknietak
Bezprzewodowa ładowarka do telefonunietaktaknietak
Apple CarPlaytaktaktaktaktak
Android Autotaktaktaktaktak
Nawigacja——taktaktak
V2L — zasilanie urządzeń z baterii auta———taktak

Wybrane pozycje wyposażenia według dokumentów producenta — cennika, konfiguratora albo strony modelu (źródła niżej) — naszymi nazwami: „tak” — w standardzie wersji, „opcja” — za dopłatą (z ceną, gdy dokument ją podaje), „nie” — dokument podaje, że wersja tego nie ma, „—” — dokument nie wymienia tej pozycji. Pełną listę wyposażenia podaje producent.

Zdjęcia

Źródła

Reklama

BestPolisa.pl

Ubezpieczenie samochodu

Pakiety OC, AC, NNW i Assistance od wielu towarzystw, dopasowane do Twoich potrzeb.

Multiagencja ubezpieczeniowa.
Dobre ubezpieczenie w korzystnej cenie.