Portal o chińskich samochodach.
Rzetelnie, praktycznie, obiektywnie.

Jetour X70 Plus

Jetour X70 Plus to SUV marki Jetour z koncernu Chery. W polskich cennikach: 2 wersje (benzyna).

Jetour X70 Plus
Zdjęcie: „Moscow, Jetour X70plus, May 2025 02.jpg”, autor: Retired electrician, Wikimedia Commons, domena publiczna (CC0), zamazane tablice rejestracyjne

Cena katalogowa od

124 900 zł

NadwozieSUV
Napędbenzyna
Moc147–190 KM
Skrzyniadwusprzęgłowa
Napęd kółprzedni
Ocena Euro NCAPbrak oceny
Gwarancja7 lat lub 150 000 km
lakier: 3 lata lub 60 000 km
perforacja nadwozia: 7 lat lub 150 000 km
Wersje w cennikach2
Rejestracje w 2026 r.*310

Porównaj z innym modelem

Wersje i ceny

WersjaRocznikSilnikSkrzyniaNapęd kółCena katalogowa
Jetour X70 Plus 1.5T20251.5 benzyna 147 KMdwusprzęgłowa (6 biegów)przedni124 900 zł
Jetour X70 Plus 1.6T20251.6 benzyna 190 KMdwusprzęgłowa (7 biegów)przedni144 900 zł

Ceny brutto w złotych według cenników producenta (źródła niżej). „—” oznacza, że cennik nie podaje tej ceny dla wersji.

Dane techniczne

Parametr1.5 benzyna 147 KM1.6 benzyna 190 KM
Pojemność silnika1498 cm³1598 cm³
Moc147 KM (108 kW)190 KM (140 kW)
Moment obrotowy230 Nm290 Nm
Skrzynia biegówdwusprzęgłowa (6 biegów)dwusprzęgłowa (7 biegów)
Napęd kółprzedniprzedni
Prędkość maksymalna180 km/h185 km/h
Zużycie paliwa9,5 l/100 km10,5 l/100 km
Emisja CO₂180 g/km243 g/km
Długość4724 mm4724 mm
Szerokość1900 mm1900 mm
Wysokość1720 mm1720 mm
Rozstaw osi2720 mm2720 mm
Masa1593 kg1642 kg
Dopuszczalna masa całkowita2118 kg2167 kg
Liczba miejsc77
Liczba drzwi55
Norma emisji spalinEuro 6Euro 6
Ocena Euro NCAPbrak ocenybrak oceny
Limit amortyzacji w firmie100 000 zł100 000 zł

Dane z cenników i stron producenta (źródła niżej). „—” oznacza, że dokumenty producenta nie podają tej wartości. „Brak oceny”: Euro NCAP nie opublikował oceny tej wersji (stan na 27.09.2026). Gwarancja i przeglądy (w podsumowaniu u góry): według cennika, katalogu albo strony producenta (źródła niżej), naszymi słowami. Wiążące warunki podaje dokument gwarancyjny auta. Limit amortyzacji w firmie: od 1 stycznia 2026 r. koszty samochodu osobowego (amortyzacja, raty leasingu i najmu) liczy się do 225 000 zł dla auta elektrycznego, 150 000 zł, gdy emisja CO₂ jest niższa niż 50 g/km, i 100 000 zł przy emisji 50 g/km i wyższej (ustawy o PIT i CIT, źródło niżej). Wartość wyliczona z emisji CO₂ wersji; ustawa bierze emisję z centralnej ewidencji pojazdów, czyli z dowodu rejestracyjnego konkretnego auta. Auta wprowadzone do ewidencji środków trwałych przed 2026 r. rozlicza się według dawnych przepisów.

Wyposażenie

Wyposażenie1.5T1.6T
Tempomat adaptacyjnynietak
Monitorowanie martwego polataktak
Kamera 360°taktak
Kamera cofaniataktak
Czujniki parkowania z przodunietak
Czujniki parkowania z tyłutaktak
Klimatyzacja automatyczna co najmniej dwustrefowanietak
Podgrzewane fotele przednienietak
Wentylowane fotele przednienietak
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy—tak
Pamięć ustawień fotela kierowcynietak
Dostęp bezkluczykowytaktak
Elektrycznie otwierana klapa bagażnikataktak
Dach panoramiczny lub szyberdachtaktak
Bezprzewodowa ładowarka do telefonunietak
Apple CarPlaytaktak
Android Autotaktak

Wybrane pozycje wyposażenia według dokumentów producenta — cennika, konfiguratora albo strony modelu (źródła niżej) — naszymi nazwami: „tak” — w standardzie wersji, „opcja” — za dopłatą (z ceną, gdy dokument ją podaje), „nie” — dokument podaje, że wersja tego nie ma, „—” — dokument nie wymienia tej pozycji. Pełną listę wyposażenia podaje producent.

Zdjęcia

Źródła

Reklama

BestPolisa.pl

Ubezpieczenie samochodu

Pakiety OC, AC, NNW i Assistance od wielu towarzystw, dopasowane do Twoich potrzeb.

Multiagencja ubezpieczeniowa.
Dobre ubezpieczenie w korzystnej cenie.