Portal o chińskich samochodach.
Rzetelnie, praktycznie, obiektywnie.

Innowacje z Chin – co wyróżnia chińskie samochody?

0
Kierownica i duży ekran dotykowy we wnętrzu XPeng P7
Zdjęcie: „XPeng P7 Performance, IAA Open Space 2023, Munich (P1120107).jpg”, autor: Matti Blume, Wikimedia Commons, licencja CC BY-SA 4.0

Co wyróżnia chińskie samochody? Sprawdziliśmy to w polskich cennikach 85 modeli z naszego katalogu. Liczby pokazują cztery rzeczy: dużo wyposażenia już w najtańszej wersji, baterie LFP, bardzo szybkie ładowanie w części elektryków i hybrydy plug-in, które przejeżdżają na prądzie ponad 100 km.

Dużo w standardzie, już w podstawowej wersji

Co jest w standardzie w najtańszej wersji modeluApple CarPlay: 58 z 81 modeli; Dostęp bezkluczykowy: 56 z 81 modeli; Czujniki parkowania z tyłu: 56 z 81 modeli; Dach panoramiczny lub szyberdach: 56 z 81 modeli; Podgrzewane fotele: 55 z 81 modeli; Kamera 360°: 50 z 81 modeli; Elektryczny fotel kierowcy: 50 z 81 modeli; Tempomat adaptacyjny: 47 z 81 modeli; Monitorowanie martwego pola: 45 z 81 modeli; Wentylowane fotele: 37 z 81 modeli; Ładowarka indukcyjna telefonu: 35 z 81 modeli; Wyświetlacz HUD: 14 z 81 modeli; Automatyczne parkowanie: 7 z 81 modeliApple CarPlayApple CarPlay: 58 z 81 modeli72%Dostęp bezkluczykowyDostęp bezkluczykowy: 56 z 81 modeli69%Czujniki parkowania z tyłuCzujniki parkowania z tyłu: 56 z 81 modeli69%Dach panoramiczny lub szyberdachDach panoramiczny lub szyberdach: 56 z 81 modeli69%Podgrzewane fotelePodgrzewane fotele: 55 z 81 modeli68%Kamera 360°Kamera 360°: 50 z 81 modeli62%Elektryczny fotel kierowcyElektryczny fotel kierowcy: 50 z 81 modeli62%Tempomat adaptacyjnyTempomat adaptacyjny: 47 z 81 modeli58%Monitorowanie martwego polaMonitorowanie martwego pola: 45 z 81 modeli56%Wentylowane foteleWentylowane fotele: 37 z 81 modeli46%Ładowarka indukcyjna telefonuŁadowarka indukcyjna telefonu: 35 z 81 modeli43%Wyświetlacz HUDWyświetlacz HUD: 14 z 81 modeli17%Automatyczne parkowanieAutomatyczne parkowanie: 7 z 81 modeli9%
Odsetek z 81 modeli, których najtańsza wersja ma daną pozycję w standardzie według polskiego cennika (stan na 1 października 2026 r.). Gdy cennik pozycji nie wymienia, nie liczymy jej, więc to wartości minimalne.

Dane o wyposażeniu ma najtańsza wersja 81 modeli. 58 z nich ma w standardzie Apple CarPlay, 56 – dostęp bezkluczykowy, tyle samo dach panoramiczny lub szyberdach, 55 – podgrzewane fotele, a 50 – kamerę 360°. Adaptacyjny tempomat ma 47 modeli, monitorowanie martwego pola 45. Rzadziej podstawowa wersja ma wyświetlacz HUD (14 modeli) i automatyczne parkowanie (7).

Liczymy tylko pozycje, które cennik wymienia jako wyposażenie standardowe. Gdy cennik czegoś nie wymienia, nie liczymy tego, więc to wartości minimalne. Pełne listy wyposażenia są na stronach modeli.

Baterie: przewaga ogniw LFP

Typ ogniw podają dokumenty 25 modeli. 17 ma baterie LFP (litowo-żelazowo-fosforanowe), 7 – NMC (niklowo-manganowo-kobaltowe), a Chery Tiggo 7 – oba typy, zależnie od wersji. Ogniwa LFP nie zawierają niklu ani kobaltu, a NMC mieszczą więcej energii przy tej samej masie.

Baterie LFP mają według dokumentów m.in. BYD Seal, BYD Seal U DM-i, BYD Sealion 5 DM-i, XPeng G6, XPeng G9, XPeng L03, XPeng P7+, MGS5 EV, MGS9, Omoda E5, Jaecoo E5 i Deepal S05. NMC – m.in. Deepal S07, Exlantix ES, Exlantix ET, MGS6 EV.

Ładowanie: ponad 400 kW w czterech modelach XPeng

Najszybciej według dokumentów marki ładują się XPeng X9 (do 542 kW), XPeng G9 (525 kW), XPeng G6 (451 kW) i XPeng P7+ (446 kW). Ponad 200 kW mają też Exlantix ES i Exlantix ET (290 kW), XPeng L03 (236 kW), BYD Sealion 7 (230 kW), BYD Atto 3 Evo (220 kW) i Deepal S05 (200 kW). Najmniejszą moc podają Dongfeng Box (87,8 kW) i BYD Dolphin Surf (85 kW).

Maksymalna moc to wartość szczytowa: auto osiąga ją tylko na odpowiednio mocnej stacji i tylko przez część ładowania.

Maksymalna moc ładowania DC samochodów elektrycznychXPeng X9: 542 kW; XPeng G9: 525 kW; XPeng G6: 451 kW; XPeng P7+: 446 kW; Exlantix ET: 290 kW; Exlantix ES: 290 kW; XPeng L03: 236 kW; BYD Sealion 7: 230 kW; BYD Atto 3 Evo: 220 kW; Deepal S05: 200 kW; XPeng P7: 175 kW; BYD Atto 2: 155 kW; BYD Seal: 150 kW; MGS6 EV: 144 kW; MG4: 144 kW; MG Cyberster: 144 kW; MGS5 EV: 139 kW; Omoda E5: 130 kW; Jaecoo E5: 130 kW; Deepal S07: 93 kW; Dongfeng Box: 87,8 kW; BYD Dolphin Surf: 85 kWmaksymalna moc ładowania prądem stałym (kW)0100200300400500XPeng X9XPeng X9: 542 kW542XPeng G9XPeng G9: 525 kW525XPeng G6XPeng G6: 451 kW451XPeng P7+XPeng P7+: 446 kW446Exlantix ETExlantix ET: 290 kW290Exlantix ESExlantix ES: 290 kW290XPeng L03XPeng L03: 236 kW236BYD Sealion 7BYD Sealion 7: 230 kW230BYD Atto 3 EvoBYD Atto 3 Evo: 220 kW220Deepal S05Deepal S05: 200 kW200XPeng P7XPeng P7: 175 kW175BYD Atto 2BYD Atto 2: 155 kW155BYD SealBYD Seal: 150 kW150MGS6 EVMGS6 EV: 144 kW144MG4MG4: 144 kW144MG CybersterMG Cyberster: 144 kW144MGS5 EVMGS5 EV: 139 kW139Omoda E5Omoda E5: 130 kW130Jaecoo E5Jaecoo E5: 130 kW130Deepal S07Deepal S07: 93 kW93Dongfeng BoxDongfeng Box: 87,8 kW87,8BYD Dolphin SurfBYD Dolphin Surf: 85 kW85
Najwyższa moc ładowania prądem stałym, jaką podaje dokument marki dla wersji elektrycznych modelu. Czerwony pasek: ponad 400 kW. Bez modeli, dla których dokumenty tej mocy nie podają (Denza Z9GT, Voyah).

Hybrydy plug-in: ponad 100 km na prądzie

W 14 z 28 modeli plug-in dokument marki podaje zasięg elektryczny w cyklu WLTP co najmniej 100 km. Najdłuższy mają XPeng L03 (215 km) i Denza D9 (210 km). Duże baterie, ponad 30 kWh, mają m.in. Chery Tiggo 9, Omoda 9 i Jaecoo 8.

ModelWersjaZasięg WLTPBateria
XPeng L03Power X Long Range215 km37,2 kWh
Denza D9DM-i Elegance210 km—
Voyah DreamPHEV N1185 km—
Forthing V-TourPHEV165 km—
Chery Tiggo 9Prestige148 km34,5 kWh
Omoda 9Exclusive145 km34,5 kWh
Jaecoo 85-osobowa134 km34,5 kWh
BYD Seal 6 DM-i TouringComfort130 km19 kWh
BYD Seal U DM-iComfort125 km26,6 kWh
BYD Seal 6 DM-iComfort105 km19 kWh
BYD Dolphin G DM-iBoost105 km18,3 kWh
MGS9PHEV Excite100 km23,2 kWh
Deepal S05PHEV Pro FWD100 km—
BYD Seal 5 DM-iComfort100 km18,3 kWh

Najwyższy zasięg elektryczny wśród wersji modelu, z wartości opisanych w dokumencie marki jako WLTP; dokumenty zwykle nie mówią, czy to zasięg tylko na prądzie (AER), czy równoważny (EAER). Forthing podaje zasięgi T-Five, S7 i U-Tour bez metody pomiaru, więc ich tu nie ma. Bateria: pojemność z dokumentu, „—” – dokument jej nie podaje.

Prąd z auta i ogrzewanie

Funkcję V2L, czyli zasilanie urządzeń z baterii samochodu, ma w standardzie 27 z 38 modeli, których najtańsza wersja jest elektryczna albo plug-in (i dla których mamy dane o wyposażeniu). Pompa ciepła, która ogranicza spadek zasięgu zimą, jest rzadsza: w najtańszej wersji ma ją 10 z 20 elektryków.

Co z tego wynika

  • Podstawowe wersje chińskich modeli są zwykle dobrze wyposażone, ale różnice między markami są duże – porównuj wyposażenie konkretnej wersji.
  • Typ baterii, moc ładowania i zasięg elektryczny podają nie wszystkie dokumenty. Gdy ich brakuje, zapytaj w salonie.
  • Zasięgi i moce to wartości z dokumentów producentów. W codziennej jeździe zależą od pogody, prędkości i stacji ładowania.

Źródła

  • Wyposażenie, typ baterii, moc ładowania i zasięg: polskie cenniki, broszury i konfiguratory marek (stan na 1 października 2026 r.). Lista dokumentów jest przy każdym modelu w katalogu.

Reklama

BestPolisa.pl

Ubezpieczenie samochodu

Pakiety OC, AC, NNW i Assistance od wielu towarzystw, dopasowane do Twoich potrzeb.

Multiagencja ubezpieczeniowa.
Dobre ubezpieczenie w korzystnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Administratorem danych z komentarza jest Operon Polska Sp. z o.o. Sp.k., szczegóły w polityce prywatności (otwiera się w nowej karcie). Zasady komentowania opisuje regulamin (otwiera się w nowej karcie). Wymagane pola są oznaczone *